ביה"ס לפסיכודרמה תאטרון ליצירה מקורית בית מדרש
X סגור תפריט אודותתכניות וסדנאותמה אומרים עלינוהמלצות שלנוגלריות תמונות ווידאופרשת השבועצור קשר

אודות המרכז

מי אנחנו? 

הקול קורה – הוא מקום ששם לו למטרה להעזר בכלים החוויתיים והתאטרליים של הטיפול בפסיכודרמה, תיאטרון ומדרש יהודי לקידומו של האדם והקבוצה כיחידים באוירה מקבלת וחמה וכחלק מחברה אכפתית ותורמת. כשהמסרים העוברים לאורך כל המפגשים, הם- הכרת ייחודיותו של האדם ושאיפה לגילוי היצירתי –הכשרוני והאכפתי שבו, בתוך תוכו, ובדגש על מערכות יחסים בריאות.
המטפלים/מנחים אינם פסיכולוגים, הצוות כולו מורכב מאנשי חנוך וטיפול בהבעה ויצירה והוכשרו ע"י זיוה ברכה גדרון לטפל ולחנך באמצעות השפה, הדיאלוג ,החוויה והיצירה.

 

מהי פסיכודרמה?

הפסיכודרמה היא שיטת טיפול פסיכותרפויטית שבמרכזה הפעולה, מתוך תפיסה הוליסטית, הטוענת כי כל טיפול מחייב מפגש עם המציאות הפנימית והחיצונית של האדם. במהלך הפעילות הפסיכודרמטית משחק האדם את חייו ומביא לביטוי את חוויותיו ואת תחושותיו. לכל אדם ישש דרמה גלויה וחבויה. באמצעות משחק באה "הדרמה הפנימית" של כל אדם לביטוי. האדם משחק את החוסרים ואת הכאבים שבו, כמו גם אתת השמחה, ההצלחה והכוחות שבו. הטיפול הפסיכודרמטי, כמו כל טיפול, עוסק בכאבו ובסבלו של הפרט, אך הוא לא נשאר בתוך הכאב והסבל. הפסיכודרמה מזכירה, בדרכה המיוחדת, את מאגרי הכח של היחיד, את עוצמותיו ואת כוחות ההתמודדות שלו. היא מאפשרת לאדם לראות את התקווה, את החיובי והרלוונטי תוך דגש על יחסים ומערכות יחסים.

 

פנו אלי

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם
נעשה באהבה ע"י © כל הזכויות שמורות 2020 
ההודעה נשלחה בהצלחה!
נציגנו ישובו אליכם בהקדם, תודה